Pizzeria Koło Pieca Krzycka – najlepsza pizza w mieście!

Szukasz prawdziwego włoskiego jedzenia? Pizzeria Koło Pieca na wyciągnięcie ręki! Już dziś zamów jedzenie z dostawą online i delektuj się pyszną pizzą prosto z pieca. Smaczne i apetyczne dania na wynos we Wrocławiu jeszcze nigdy nie były tak blisko! 

Zapraszamy wszystkich smakoszy do wypróbowania wszystkich pozycji z menu, wybrania swoich faworytów i oczywiście śledzenia naszych działań na bieżąco. Zapraszamy również bezpośrednio do pizzerii Koło Pieca!

Koło Pieca Wrocław Krzycka – dostawa pod same drzwi

Pizzeria Koło Pieca na ulicy Krzyckiej oferuje dostawę do różnorodnych miejsc na mapie Wrocławia oraz okolic. Dowieziemy Twoją pizzę na Klecina, Grabiszyn, Oporów czy Ołtaszyn. Nasi wykwalifikowani dostawcy dowiozą pizzę również do pobliskich miejscowości. Jeszcze się zastanawiasz? Sprawdź nasze menu i wybierz najlepszą dla siebie pozycję!

W naszych lokalach pracują osoby, które wyróżniają się niesamowitą charyzmą i chęcią do pracy. U nas poczujesz się jak w domu. 

Pizzeria Krzycka – spróbuj, a nie pożałujesz

U nas zjesz pizzę z sosem pomidorowym albo bez, a nawet z ananasem – w pizzerii Koło Pieca wybierzesz pizzę wedle swoich preferencji! W naszym lokalu panuje niesamowity klimat, rodzinna atmosfera a przede wszystkim wyśmienita pizza. 

Koło Pieca Krzycka Wrocław to naprawdę dobry wybór. W naszej ofercie znajdziesz tradycyjne pizze, a także pizze składające się z nieszablonowych składników. Koniecznie spróbuj!