Pizzeria Bieńkowice – najlepsza pizza w mieście


Mieszkasz we Wrocławiu na osiedlu Bieńkowice i naszła Cię ochota na włoską pizzę? Doskonale trafiłeś! Zamów pizzę z dostawą bądź wpadnij do jednej z naszych restauracji. Nasze lokale znajdują się przy ul. Buforowej 113 oraz przy ul. Krzyckiej 83c/1c. Pizzę możesz zamówić online poprzez naszą stronę internetową bądź dzwoniąc pod numery telefonów:


518 765 339 (ul. Buforowa 113),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Bieńkowice Wrocław – masz smaka na pyszną pizzę?


Spotkanie ze znajomymi w domu nie może odbyć się bez prawdziwej włoskiej pizzy! Wtedy każdy gość byłby zawiedzony. Możesz to zmienić i zamówić pizzę z naszej pizzerii. Różnorodność w menu sprawi, że każdy gość wybierze pizzę wedle swoich preferencji. Dowieziemy pyszne posiłki pod wskazany przez Ciebie adres, które będą ciepłe i oczywiście smaczne!


Pizzę dostarczamy na terenie całego Wrocławia oraz do pobliskich miejscowości, takich jak Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie i inne okoliczne miejscowości.


Wrocław Bieńkowice – wpadnij do Koło Pieca


Pizzeria Koło Pieca to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, w którym nie tylko dobrze zjesz, ale również spędzisz przyjemnie czas. Dbamy o to, aby nasi klienci czuli się u nas komfortowo. Każdego dnia wkładamy wiele energii w to, aby każdemu smakowały nasze posiłki.


Masz urodziny bądź planujesz wybrać się na randkę ze swoim partnerem? Zapraszamy do nas! Wykwalifikowani pracownicy, najwyższej jakości produkty oraz przyjemne lokale sprawią, że spędzisz ten dzień w naprawdę wyjątkowy sposób!


Jeszcze się zastanawiasz? Wpadaj do nas na pizzę lub zamów na wynos!


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.