Pizza Grabiszyn w pizzerii Koło Pieca


Mieszkasz we Wrocławiu na osiedlu Grabiszyn i zastanawiasz się, gdzie zjeść pyszne jedzenie? Dobrze trafiłeś! Zamów pizzę z dostawą do domu w pizzerii Koło Pieca lub odwiedź jedną z naszych restauracji. Możesz zamówić pizzę online za pośrednictwem naszej strony internetowej pod numerem telefonu 518 765 339 (ul. Buforowa 113) lub 535 218 96 (ul. Krzycka 83c/1c). Dzięki bogatemu menu każdy miłośnik pizzy znajdzie coś dla siebie!


Dostawa do domu w pizzerii Koło Pieca


Pizze serwowane przez pizzerię Koło Pieca dostarczane są przez doświadczonych kierowców, którzy dostarczą pizzę pod Twoje drzwi nawet późno w nocy! To praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy po męczącym dniu w pracy nie mają czasu na przygotowanie ciepłego posiłku.


Gwarantujemy, że nasza pizza będzie zawsze ciepła! Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, na spotkaniu rodzinnym, czy na pikniku w parku, dostarczymy Ci gorącą pizzę, gdziekolwiek jesteś! Wystarczy zadzwonić pod jeden z numerów wymienionych powyżej, a nie pożałujesz. Dostarczamy również do pobliskich miejscowości, takich jak Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie i innych okolicznych miejscowości. Wybierz pizzę, którą lubisz z naszego bogatego menu!


Pizzeria Grabiszyn – co wyróżnia pizzerię Koło Pieca?


Jeśli chcesz poczuć smak prawdziwej włoskiej pizzy odwiedź pizzerię Koło Pieca na ulicy Buforowej lub Krzyckiej! Czymś, co nas wyróżnia jest wysoka jakość obsługi klienta, najlepsze składniki, które sprowadzane są prosto z Włoch oraz różnorodny wybór pizz! Nasza obsługa zajmie się Tobą, abyś poczuł się wyjątkowo. Nie wierzysz? Odwiedź jeden z naszych lokali i sprawdź!


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.