Pizza Gaj Wrocław – wybierz właśnie nas!


Mieszkasz we Wrocławiu na osiedlu Gaj i zastanawiasz się, gdzie zjeść pyszne jedzenie? Trafiłeś we właściwe miejsce! Zamów pizzę z dostawą w pizzerii Koło Pieca lub odwiedź jedną z naszych restauracji. Pizzę można zamówić online za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz dzwoniąc pod numer telefonu 518 765 339 (ul. Buforowa 113) lub 535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c). Dzięki bogatemu menu każdy miłośnik pizzy wybierze coś dla siebie!


Gaj pizzeria – zamów pizzę na dowóz


Pizze serwowane przez pizzerię Koło Pieca dostarczane są przez doświadczonych kierowców, którzy nawet późnym wieczorem dowiozą pizzę pod Twoje drzwi! To wygodne rozwiązanie dla osób, które po ciężkim dniu w pracy nie mają czasu na przyrządzenie ciepłego posiłku.


Gwarantujemy, że nasza pizza będzie zawsze ciepła! Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, na spotkaniu rodzinnym, czy na pikniku w parku, dostarczymy ciepłą pizzę w dowolne miejsce! Po prostu zadzwoń pod jeden z numerów telefonów wymienionych powyżej, a nie pożałujesz. Dowozimy również do okolicznych miejscowości, jakimi są Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie oraz pozostałe bliskie miejscowości. Wybierz pizzę, na którą masz ochotę z naszego bogatego menu!


Gaj Koło Pieca – co nas wyróżnia?


Najważniejszą cechą, która wyróżnia pizzerię Koło Pieca jest bazowanie na najwyższej jakości produktach, które sprowadzane są prosto ze słonecznej Italii. Wybierając jedną z naszych pizzerii z pewnością nie pożałujesz, gdyż poczujesz u nas prawdziwy smak włoskiej pizzy.


Drugą cechą, która nas wyróżnia jest doskonała jakość obsługi. Pracownicy zatrudnieni w naszych pizzeriach charakteryzują się wysoką charyzmą oraz kulturą osobistą. Wkładają oni mnóstwo energii w przyrządzanie każdej pizzy.


W naszych pizzeriach możesz śmiało świętować swoje urodziny bądź ważne wydarzenie w swoim życiu! Przyczynimy się do tego, abyś bawił się znakomicie oraz zapamiętał ten dzień do końca życia! Wpadnij do nas, a niczego nie pożałujesz.


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.