Biestrzyków – smaczna pizza na wyciągnięcie ręki


Masz ochotę na prawdziwą, włoską pizzę? Trafiłeś w doskonałe miejsce! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy pizzę na bazie najlepszych składników, sprowadzanych prosto z Włoch. Wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych lokali, czy to na ulicy Krzyckiej, czy na Buforowej bądź zamówisz pizzę z dostawą do domu.


Pizzę zamówisz możesz pod numerami telefonów:


518 765 339 (ul. Buforowa 113),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Pizza z dostawą do domu – Biestrzyków Wrocław


W naszych pizzeriach pracują doświadczeni kierowcy, którzy z pewnością dostarczą Twoją pizzę cieplutką i gotową do spożycia. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które wracają późno do domu i nie mają możliwości zjedzenia ciepłego posiłku. Gwarantujemy, że nasza pizza zawsze dojedzie ciepła!


Pracujemy na najlepszych składnikach, sprowadzanych prosto z Włoch. Nie wierzysz? Wpadnij do nas bądź zamów pizzę na wynos. Dowozimy również do okolicznych miejscowości, jakimi są Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie oraz pozostałe bliskie miejscowości.


Nieważne, czy jesteś w domu, na spotkaniu rodzinnym czy na pikniku w parku – dowieziemy ciepłą pizzę gdzie tylko zapragniesz! Wystarczy zadzwonić na jeden z podanych wyżej numerów telefonów, a z pewnością nie pożałujesz.


Pizza Biestrzyków – Koło Pieca Wrocław


Mieszkasz w Biestrzykowie i masz ochotę na smaczną pizzę? Wpadnij do jednej z naszych restauracji bądź zamów pizzę prosto do swojego domu! Co wyróżnia naszą pizzerię na tle innych?


Ogromny wybór pizz z naszego menu,

Najlepsze składniki, które sprowadzane są prosto z Włoch,

Różnorodność smaków,

Atrakcyjne ceny,

Przyjemne lokale,

Wykwalifikowani pracownicy.

Zapraszamy do naszych lokali. Czekamy właśnie na Ciebie!


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.