Wrocław Iwiny – smaczna pizza z pizzerii Koło Pieca


Mieszkasz na wiosce Iwiny pod Wrocławiem i czasami masz ochotę zjeść coś dobrego? Zapraszamy Cię do jednej z naszych pizzerii, które znajdują się przy ul. Buforowej 100 oraz Krzyckiej 83c/1c. Jeśli nie chce Ci się wychodzić z domu, możesz zamówić pizzę z pizzerii Koło Pieca na dowóz! Nasi pracownicy dostarczą smaczną pizzę prosto pod Twoje drzwi. Skontaktować się z nami możesz poprzez numery telefonów:


518 765 339 (ul. Buforowa 113),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Iwiny pizzeria – dbamy o naszych klientów


Nasi klienci są dla nas naprawdę ważni, dlatego stajemy naprzeciw ich wymaganiom, i dajemy możliwość zamówienia pizzy z dowozem do domu. Doświadczeni kierowcy, którzy pracują w naszych pizzeriach dostarczą pizzę pod Twoje drzwi w bardzo szybki sposób! Gwarantujemy, że posiłek będzie smaczny oraz ciepły. Pizzę zamawiamy również do pobliskich miejscowości, takich jak Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie i inne okoliczne miejscowości


Masz smaka na pizzę? Jesteś w doskonałym miejscu


Chyba każdy z nas miał kiedyś tak, że ochota na pizzę była naprawdę bardzo duża! Jeśli jesteś w takiej sytuacji, doskonale wybrałeś. Ugościmy Cię w naszej restauracji i podamy pizzę, którą zapamiętasz do końca życia. Najwyższej jakości produkty, wykwalifikowana obsługa oraz przyjemne miejsce sprawią, że poczujesz nie tylko niebo w gębie, ale również w duszy.


Iwiny Wrocław – wspaniałe chwile i rozkosz w buzi


Nieważne, czy jesteś w domu, na pikniku z przyjaciółmi bądź na wypadzie rodzinnym w parku – dowieziemy ciepłą pizzę wszędzie, gdzie tylko zapragniesz. Jeśli jeszcze się zastanawiasz – nie ma na co czekać, dzwoń do nas bądź wpadaj do jednego z naszych lokali. Bogate menu pozwoli wybrać Ci pizzę dostosowaną do Twoich preferencji. Czekamy na Ciebie!


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.