Koło Pieca – pizzeria Wojszyce


Chcesz zjeść smaczny posiłek we Wrocławiu lub spędzić przyjemne chwile z najbliższymi osobami? Zapraszamy Cię do pizzerii Koło Pieca, która znajduje się przy ul. Buforowej 113 oraz przy ul. Krzyckiej 83c/1c. Z nami spędzisz naprawdę smaczne chwile! Różnorodne posiłki z naszego menu sprawią, że poczujesz się jak w niebie!


Pizza z dowozem na osiedlu Wojszyce


Nie masz czasu na przygotowanie ciepłego posiłku, bądź po ciężkim dniu chcesz poczuć rozkosz w buzi? Nasza pizzeria Ci to zagwarantuje! Dowozimy pizzę na terenie całego Wrocławia oraz do okolicznych miejscowości, jakimi są Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie oraz pozostałe bliskie miejscowości.


Pizzę z naszych pizzerii zamówisz pod numerami telefonu:


518 765 339 (ul. Buforowa 100),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Wojszyce Wrocław – najlepsza pizza w mieście


Dlaczego warto zjeść smaczną pizzę w pizzerii Koło Pieca?


W naszym menu znajduje się różnorodny wybór pizz,

Bazujemy na najlepszych składnikach, które sprowadzamy prosto z Włoch,

W naszej pizzerii każdy smakosz znajdzie coś dla siebie,

Wyróżniają nas atrakcyjne ceny,

U nas spędzisz przyjemne chwile.

Pizzeria Wojszyce – fantastyczne miejsce na mapie Wrocławia


Co nas wyróżnia? Przede wszystkim najwyższa jakość składników, których używamy do przygotowania naszych pizz. Drugą wyróżniającą nas cechą jest wysoka jakość obsługi. Pracują u nas osoby, które wkładają mnóstwo energii w przygotowywanie wszystkich pizz! U nas nie tylko smacznie zjesz, ale również miło oraz przyjemnie spędzisz czas.


Wybór jednej z naszych pizzerii to także doskonała okazja do świętowania urodzin bądź ważnego dnia w Twoim życiu! Zabierz swojego partnera na randkę bądź przyjaciela na doskonały wypad! My sprawimy, aby ważny dla Ciebie dzień przebiegł w 100% pomyślnie.


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.