Radomierzyce – zamów pizzę z pizzerii Koło Pieca


Jesteś z Radomierzyc i masz ochotę na prawdziwą, włoską pizzę? Jeśli tak – doskonale trafiłeś! Oferujemy pizzę przyrządzoną z wysokiej jakości składników, które specjalnie dla naszych klientów sprowadzamy prosto z Włoch. Możesz wsiąść w auto i odwiedzić jeden z naszych lokali, bądź zamówić pizzę na dowóz. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantujemy szybką dostawę, bogate menu oraz ciepłą pizzę pod same drzwi.


Pizzę z naszych pizzerii zamówisz pod numerami telefonu:


518 765 339 (ul. Buforowa 100),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Restauracja Radomierzyce – pizza z dowozem


Pizzę z pizzerii Koło Pieca dostarczają doświadczeni kierowcy, którzy dowożą posiłki do klientów nawet późnym wieczorem. To wygodne rozwiązanie dla osób nielubiących gotować bądź niemających czasu na przygotowanie ciepłego posiłku.


Gwarantujemy, że dostarczone przez nas pizze będą zawsze ciepłe! Niezależnie od tego, czy odpoczywasz na kanapie w domu czy jesteś na spotkaniu rodzinnym w parku – dostarczymy włoską pizzę w dowolne miejsce. Zadzwoń pod jeden z numerów telefonów wymienionych powyżej, a z pewnością nie pożałujesz tej decyzji.


Radomierzyce Wrocław – spędź z nami wyjątkowy czas


We Wrocławiu znajduje się sporo wartych odwiedzenia restauracji, lecz pizzeria Koło Pieca to miejsce, które każdy powinien odwiedzić chociaż raz w swoim życiu (nigdy się nie zdarzyło – klienci zawsze do nas wracają).


W naszych restauracjach stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość obsługi oraz najwyższą jakość produktów. Do każdej przygotowanej pizzy nasi pracownicy wkładają swoje serce. Mieszkańcy Radomierzyc mogą cieszyć się możliwością odwiedzenia tak wspaniałego miejsca na mapie Wrocławia.


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.