Pizzeria Ołtaszyn – spędź z nami smaczne chwile


Mieszkasz we Wrocławiu na osiedlu Ołtaszyn i zastanawiasz się, gdzie zjeść smaczny posiłek? Doskonale trafiłeś! Zamów pizzę na dowóz w pizzerii Koło Pieca bądź odwiedź jedną z naszych restauracji. Pizzę zamówić możesz online za pomocą naszej strony internetowej oraz pod numerami telefonu 518 765 339 (ul. Buforowa 100) bądź 535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c). Dzięki bogatemu menu każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.


Pizza z dowozem do domu na osiedlu Ołtaszyn i nie tylko!


Pizzę na dowóz z pizzerii Koło Pieca dostarczają doświadczeni kierowcy, którzy dowożą jedzenie do klientów nawet w późnych godzinach wieczornych. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które wracają późno do domu i nie mają możliwości zjedzenia ciepłego posiłku. Gwarantujemy, że nasza pizza zawsze dojedzie ciepła!


Nieważne, czy jesteś w domu, na spotkaniu rodzinnym czy na pikniku w parku – dowieziemy ciepłą pizzę gdzie tylko zapragniesz! Wystarczy zadzwonić na jeden z podanych wyżej numerów telefonów, a z pewnością nie pożałujesz.


Pizzeria Ołtaszyn – wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia


Pizza Ołtaszyn? Tylko w pizzerii Koło Pieca! Dlaczego warto u nas zjeść?


Ogromny wybór pizz,

Najlepsze składniki, które sprowadzane są prosto z Włoch,

Różnorodność smaków,

Atrakcyjne ceny,

Przyjemne lokale.

Restauracja Ołtaszyn Wrocław


Na osiedlu Ołtaszyn znajduje się wiele restauracji, do których warto się udać. Jednak pizzeria Koło Pieca jest miejscem, do którego każdy powinien przyjść chociaż raz! W naszych restauracjach stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie. Do każdej pizzy wykorzystujemy maksimum naszej energii! Mieszkańcy osiedla Ołtaszyn zjedzą u nas prawdziwą pizzę włoską, która rozkocha w sobie niejednego smakosza.


Pracujemy na najlepszych składnikach, sprowadzanych prosto z Włoch. Nie wierzysz? Wpadnij do nas bądź zamów pizzę na wynos. Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.