Pizzeria Wrocław – Koło Pieca Jagodno


Chcesz zjeść smaczny posiłek we Wrocławiu lub po prostu miło spędzić czas z bliskimi? Zapraszamy do pizzerii Koło Pieca przy ul. Buforowej 100 bądź przy ul. Krzyckiej 83c/1c. Nie przejmuj się kaloriami, następnego dnia wszystko spalisz! W naszej pizzerii będziesz się świetnie bawić, a różnorodny wybór pizz w naszym menu sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.


Pizza z dowozem Jagodno


Nie masz czasu na przygotowanie ciepłego posiłku lub chcesz poczuć radość w ustach po ciężkim dniu w pracy bądź szkole? Nasza pizzeria Ci to zagwarantuje! Pizzę dostarczamy na terenie całego Wrocławia oraz do pobliskich miejscowości, takich jak Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie i inne okoliczne miejscowości. Gwarantujemy, że pizza przyjedzie do Ciebie całkowicie ciepła, a Ty poczujesz niebo w gębie!


Pizzę z naszych pizzerii zamówisz pod numerami telefonu:


518 765 339 (ul. Buforowa 113),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Pizza Jagodno – spędź z nami rewelacyjny czas


Czym się wyróżniamy? Po pierwsze, do przygotowania naszych pizz używamy najwyższej jakości składników, które sprowadzane są prosto ze słonecznych Włoch. Drugą cechą, która nas wyróżnia, jest wysoka jakość obsługi. Zatrudniamy osoby, które wkładają dużo wysiłku w przygotowanie wszystkich posiłków! Z nami możesz nie tylko pysznie zjeść, ale i miło spędzić czas.


Koło Pieca Jagodno – dlaczego warto wybrać właśnie nas?


Mieszkańcy osiedla Jagodno mogą wpaść na pyszną pizzę bądź zamówić ją na wynos z naszych restauracji! Posiadamy sporo pozytywnych cech, którymi możemy się pochwalić.


Nasze pizze wykonywane są z najwyższej jakości produktów, które razem z naszą załogą sprowadzamy prosto z Włoch,

Pracownicy naszych pizzerii wyróżniają się wielkim zaangażowaniem oraz wysoką kulturą osobistą,

Przyjemne lokale sprawią, że miło spędzisz czas,

Różnorodność pizz w naszym menu to znak, że każdy miłośnik pizzy wybierze coś dla siebie!

Jeszcze się zastanawiasz? Wpadaj do nas na pizzę lub zamów na wynos!


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.