Pizza Brochów – tylko z pizzerii Koło Pieca


Mieszkasz na osiedlu Brochów i kochasz prawdziwą włoską pizzę? Jeśli tak - dobrze trafiłeś! Oferujemy pizzę wykonaną z wysokiej jakości składników, które sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, specjalnie dla naszych klientów. Możesz wsiąść do samochodu, aby odwiedzić jedną z naszych lokalizacji lub zamówić pizzę z dostawą do domu. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i gwarantujemy szybką dostawę, bogate menu oraz gorącą pizzę pod same drzwi!


Pizzeria Wrocław Brochów – tania i smaczna pizza


Pizze w pizzerii Koło Pieca dostarczają doświadczeni kierowcy, którzy obsługują klientów nawet do późnych godzin wieczornych. To komfortowe rozwiązanie dla osób, które nie lubią gotować lub nie mają czasu na przygotowywanie ciepłych posiłków.


Gwarantujemy, że zamówiona przez Ciebie pizza będzie zawsze ciepła! Niezależnie od tego, czy odpoczywasz na kanapie w domu, czy na rodzinnym spotkaniu w parku - dostarczymy włoską pizzę w każde miejsce. Dowozimy również do okolicznych miejscowości, jakimi są Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie oraz pozostałe bliskie miejscowości.


Pizzę z naszych pizzerii zamówisz pod numerami telefonu:


518 765 339 (ul. Buforowa 113),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Pizza Brochów – włoskie jedzenie we Wrocławiu


Jeśli mieszkasz na osiedlu Brochów – nie zastanawiaj się nad wyborem restauracji. Pizzeria Koło Pieca to świetne miejsce do spędzenia wolnego czasu! W naszych restauracjach stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie. Do każdej pizzy wykorzystujemy maksimum naszej energii! Mieszkańcy osiedla Brochów zjedzą u nas prawdziwą pizzę włoską, która rozkocha w sobie niejednego smakosza.


Nie przejmuj się kaloriami – spalisz je następnego dnia! Prawdziwa włoska pizza jest tego warta.


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.