Pizza Wrocław Krzyki – Koło Pieca zaprasza!

Chcesz zjeść smaczny posiłek we Wrocławiu lub po prostu spędzić czas z bliskimi? Zapraszamy do pizzerii Koło Pieca przy ul. Buforowej 113 lub przy ul. Krzyckiej 83c/1c. Nie martw się o kalorie, spalisz je wszystkie następnego dnia! W naszej pizzerii spędzisz miło czas, a szeroki wybór pizzy w naszym menu sprawi, że każdy znajdzie to, czego szuka.


Pizza z dowozem – Krzyki Wrocław

Nie masz czasu na przygotowanie ciepłego posiłku lub chcesz poczuć radość w ustach po ciężkim dniu w pracy bądź szkole? Nasza pizzeria Ci to zagwarantuje! Pizzę dostarczamy na terenie całego Wrocławia oraz do pobliskich miejscowości, takich jak Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie i inne okoliczne miejscowości. Gwarantujemy, że pizza przyjedzie do Ciebie całkowicie ciepła, a Ty poczujesz niebo w gębie!


Pizzę z naszych pizzerii zamówisz pod numerami telefonu:


518 765 339 (ul. Buforowa 113),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Pizzeria Krzyki – wyjątkowy czas w komfortowym miejscu

Co nas wyróżnia? Po pierwsze, do produkcji naszych pizz używamy najwyższej jakości składników sprowadzanych bezpośrednio ze słonecznej Italii. Drugą cechą, która nas wyróżnia jest wysoka jakość obsługi. Zatrudniamy ludzi, którzy wkładają dużo wysiłku w przygotowanie wszystkich posiłków! Z nami nie tylko będziesz cieszyć się pysznym jedzeniem, ale także świetnie się bawić.


Pizza Krzyki – Koło Pieca


Pizzeria Wrocław Krzyki to fenomenalne miejsce na mapie Wrocławia, w którym każdy spędzi wyjątkowe chwile! Posiadamy sporo pozytywnych cech, którymi możemy się pochwalić.


Nasze pizze wykonywane są z najwyższej jakości produktów, które razem z naszą załogą sprowadzamy prosto z Włoch,

Pracownicy naszych pizzerii wyróżniają się wielkim zaangażowaniem oraz wysoką kulturą osobistą,

Przyjemne lokale sprawią, że miło spędzisz czas,

Różnorodność pizz w naszym menu to znak, że każdy miłośnik pizzy wybierze coś dla siebie!

Wpadaj do nas na pyszną pizzę!


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.