Pizza Żerniki Wrocławskie – Koło Pieca

Prawdziwa włoska pizza w pizzerii Koło Pieca – o tak! Specjalnie dla Ciebie przygotujemy pizzę na bazie najlepszych składników, sprowadzonych bezpośrednio z Włoch. Wystarczy odwiedzić jedną z naszych lokalizacji, czy to na ulicy Krzyckiej czy Buforowej, albo zamówić pizzę z dostawą do domu.

Pizzę zamówisz możesz pod numerami telefonów:

  • 518 765 339 (ul. Buforowa 100),
  • 535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Pizza z dostawą pod Twoje drzwi – Żerniki Wrocławskie

W naszych pizzeriach zatrudnieni są sami doświadczeni kierowcy, którzy z pewnością dostarczą pizzę gorącą i gotową do spożycia. To praktyczne rozwiązanie dla osób, które późno wracają do domu i nie mogą zjeść bądź nie mają czasu na przygotowanie ciepłego posiłku. Gwarantujemy, że nasza pizza będzie zawsze gorąca! 

Pracujemy na najlepszych składnikach, sprowadzanych bezpośrednio z Włoch. Dostarczamy pizzę również do pobliskich miejscowości takich jak Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce i innych okolicznych miejscowości. Nieważne, czy jesteś w domu, na rodzinnym spotkaniu czy pikniku w parku – dowieziemy gorącą pizzę, gdzie tylko zechcesz! Wystarczy zadzwonić pod jeden z numerów wymienionych powyżej, a nie pożałujesz.

Pizzeria Żerniki Wrocławskie – wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia

Pizzeria Koło Pieca to najlepsze rozwiązanie na obiad lub kolację! Jest to również wyśmienity pomysł, aby spędzić cudowny wieczór w gronie najbliższych osób. W naszych lokalach obsługa nigdy Cię nie zawiedzie. Pracują u nas doświadczeni pracownicy, którzy wkładają mnóstwo energii w przygotowanie każdej pizzy. Wpadnij do nas, a na pewno nie pożałujesz.

Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:

Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są:  Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, IwinyRadomierzyce, BieńkowiceBrochówBiestrzykówŻerniki WrocławskieGrabiszyn, OporówKrzyki, Klecina