Jesteś z Wrocławia lub okolic? Wpadnij do nas bądź zamów pizzę na wynos – z pewnością nie pożałujesz!

Pizzeria Wrocław – prawdziwa włoska pizza

Zastanawiasz się, gdzie zjeść prawdziwą włoską pizzę? Trafiłeś w idealne miejsce. Pizzeria Koło Pieca posiada bogate menu, w którym każdy klient znajdzie coś dla siebie. Bazujemy na najlepszych składnikach, sprowadzanych prosto z Włoch. Nasze lokale znajdują się na ul. Buforowej 113 oraz Krzyckiej 83c/1c. Sprawdź menu poszczególnych lokali:

Menu Koło Pieca Buforowa

Menu Koło Pieca Krzycka


Koło Pieca Krzycka – najlepsza pizza w mieście

Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, a są nimi między innymi osiedle Klecina, Grabiszyn, Oporów czy Ołtaszyn. Dowozimy pizzę również do pobliskich miejscowości, a więc każdy kto mieszka we Wrocławiu lub okolicach może spróbować naszych wyśmienitych pizz. Koło Pieca Krzycka oferuje różnorodny wybór składników dla tych mniej, oraz bardziej wymagających klientów.

Pizza Jagodno – na wyciągnięcie ręki

Pizzę z naszych lokali dostarczamy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia. Pizzeria Buforowa posiada wykwalifikowanych dostawców, którzy wkładają mnóstwo energii w wykonywaną pracę. Jeśli mieszkasz na Jagodnie, Gaju czy Wojszycach – zamów pizzę z naszego lokalu, a z pewnością nie pożałujesz!

Nie masz pomysłu na obiad? Zamów pizzę!

Zawsze chętnie witamy Was w naszych lokalach, a tym bardziej, gdy wracacie i zostajecie stałymi klientami. Jednak nie zawsze znajdzie się czas na pójście do pizzerii – doskonale to rozumiemy. Dlatego w naszej ofercie istnieje pizza z dostawą do domu!

Wystarczy jeden telefon, aby szybko zamówić posiłek i za chwilę cieszyć się nim w dowolnym miejscu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - skontaktuj się z nami. Nasze pizze są odpowiednio zabezpieczone, aby podczas transportu nic się z nimi nie stało. Żywność przechowywana jest w specjalnym opakowaniu, zapewniającym odpowiednią temperaturę. Dzięki temu ciasto jest zawsze świeże i gorące - gotowe do spożycia. Pizzę zamówić możesz pod numerami telefonu

518 765 339 (ul. Buforowa 113),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).


Pizza Koło Pieca – wybierz właśnie nas!

Jeśli lubisz dobrą pizzę, zapoznanie się z naszą ofertą jest świetnym pomysłem. Nasza Pizza Koło Pieca Wrocław jest naprawdę wyjątkowa, ponieważ dbamy nie tylko o jakość ciasta i robimy je z zachowaniem najwyższych standardów, ale także korzystamy z najwyższej jakości składników. Wszystkie używane przez nas składniki pochodzą od najlepszych dostawców i są gwarancją smaku i satysfakcji z pizzy.

Co więcej, decydując się na zamówienie naszej pizzy, możesz zdecydować się również na przepyszne oliwy bądź sosy. Zapewniamy, że każda pizza Koło Pieca produkowana w naszej restauracji powstaje w oparciu o to, że chcemy dać naszym klientom satysfakcję i niezwykły smak.

Gdy trafisz do jednego z naszych lokali, na miejscu obsłuży Cię wykfalifikowana obsługa, która ma chęci oraz zapał do pracy. Zapraszamy do składania zamówień w naszej pizzerii we Wrocławiu bądź poprzez podane wyżej numery telefonów.

Pizzeria Koło Pieca – pizza to nasza pasja

Nasze menu jest pełne ciekawych propozycji smakowych – uwielbiamy ciekawe połączenia, ale cenimy również klasykę, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy pizze zarówno dla małych, jak i dużych podniebień. Wszystkie nasze receptury zostały starannie opracowane, a składniki sprowadzane są prosto ze słonecznych Włoch.

Staramy się, aby każdy element naszej pizzy był najlepszy – zaczynając od ciasta, przez sos, po dobór świeżych oraz sprawdzonych składników. Kochamy jedzenie, a naszą miłością jest pizza. Wyraz tej pasji znajdziesz w różnorodnym menu Koło Pieca. Czeka na Ciebie mnóstwo rodzajów pizzy, każda zupełnie inna. Oferujemy klasyczne receptury oraz nietuzinkowe połączenia. 


Wszystkie propozycje menu łączy jedno: świeże składniki i staranne przygotowanie. Łączymy aromatyczne przyprawy, soczyste warzywa i pyszne sery. Wybierz opcję z menu i przyjdź do naszych lokali bądź zamów pizzę z dostawą. 


Koło Pieca – gdzie dowozimy pizzę?

Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina