Pizzeria Jagodno Buforowa 100 – zamów pyszną pizzę!

Szukasz najlepszej pizzy na Jagodnie, Brochowie lub Gaju? Idealnie trafiłeś, gdyż nasza pizzeria Koło Pieca, znajdująca się przy ul. Buforowej 100 dowozi pizzę w różnorodne miejsca we Wrocławiu. Pizza na dowóz to idealne rozwiązanie dla osób, które poprzez codzienne obowiązki nie mają czasu na przyrządzenie ciepłego posiłku. 

Jest to również świetny pomysł, aby urozmaicić chwile spędzone z przyjaciółmi. Zamów pizzę na dowóz bądź wybierz się do naszego lokalu, a nie pożałujesz. Pizzę zamówić możesz pod numerem telefonu: 518 765 339.

Włoska pizza online – Koło Pieca Buforowa

Szukasz prawdziwego włoskiego jedzenia? Pyszna i oryginalna kuchnia online na wyciągnięcie ręki! Już teraz zamów jedzenie z dostawą online i delektuj się pyszną pizzą prosto z pieca. Smaczne i apetyczne dania na wynos we Wrocławiu jeszcze nigdy nie były tak blisko! 

Zapraszamy naszych klientów do wypróbowania wszystkich pozycji z menu. Oczywiście zapraszamy też bezpośrednio do naszej pizzerii Koło Pieca!

Pizzeria Jagodno – tania i smaczna pizza

Mieszkasz na Jagodnie i naszła Cię ochota na zjedzenie pizzy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu przy ul. Buforowej 100, a na pewno nie pożałujesz! Wyróżnia nas niesamowita atmosfera, wysoka jakość obsługi klienta oraz składniki sprowadzane prosto z Włoch! Pizzeria Jagodno to miejsce warte odwiedzenia chociaż raz w swoim życiu! Klienci, którzy do nas przychodzą – zawsze wracają!