Pizzeria Ołtaszyn – spędź z nami smaczne chwile

Mieszkasz we Wrocławiu na osiedlu Ołtaszyn i zastanawiasz się, gdzie zjeść smaczny posiłek? Doskonale trafiłeś! Zamów pizzę na dowóz w pizzerii Koło Pieca bądź odwiedź jedną z naszych restauracji. Pizzę zamówić możesz online za pomocą naszej strony internetowej oraz pod numerami telefonu 518 765 339 (ul. Buforowa 100) bądź 535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c). Dzięki bogatemu menu każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. 

Pizza z dowozem do domu na osiedlu Ołtaszyn i nie tylko! 

Pizzę na dowóz z pizzerii Koło Pieca dostarczają doświadczeni kierowcy, którzy dowożą jedzenie do klientów nawet w późnych godzinach wieczornych. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które wracają późno do domu i nie mają możliwości zjedzenia ciepłego posiłku. Gwarantujemy, że nasza pizza zawsze dojedzie ciepła! 

Nieważne, czy jesteś w domu, na spotkaniu rodzinnym czy na pikniku w parku – dowieziemy ciepłą pizzę gdzie tylko zapragniesz! Wystarczy zadzwonić na jeden z podanych wyżej numerów telefonów, a z pewnością nie pożałujesz.

Pizzeria Ołtaszyn – wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia 

Pizza Ołtaszyn? Tylko w pizzerii Koło Pieca! Dlaczego warto u nas zjeść? 

  • Ogromny wybór pizz, 
  • Najlepsze składniki, które sprowadzane są prosto z Włoch, 
  • Różnorodność smaków, 
  • Atrakcyjne ceny, 
  • Przyjemne lokale.

Restauracja Ołtaszyn Wrocław 

Na osiedlu Ołtaszyn znajduje się wiele restauracji, do których warto się udać. Jednak pizzeria Koło Pieca jest miejscem, do którego każdy powinien przyjść chociaż raz! W naszych restauracjach stawiamy na obsługę na najwyższym poziomie. Do każdej pizzy wykorzystujemy maksimum naszej energii! Mieszkańcy osiedla Ołtaszyn zjedzą u nas prawdziwą pizzę włoską, która rozkocha w sobie niejednego smakosza. 

Pracujemy na najlepszych składnikach, sprowadzanych prosto z Włoch. Nie wierzysz? Wpadnij do nas bądź zamów pizzę na wynos. Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:

Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są:  Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, IwinyRadomierzyce, BieńkowiceBrochówBiestrzykówŻerniki WrocławskieGrabiszyn, OporówKrzyki, Klecina