Pizza Oporów – Koło Pieca zaprasza!


Chcesz zjeść pyszny posiłek we Wrocławiu lub spędzić relaksujące chwile z bliskimi? Zapraszamy do pizzerii Koło Pieca, mieszczącej się przy ul. Buforowej 100 lub Krzyckiej 83c/1c. Z nami spędzisz naprawdę przyjemne chwile! Wybór dań z naszego menu sprawi, że poczujesz się jak w niebie!


Pizzeria Oporów – zamów pizzę z dostawą do domu


Nie masz czasu na przygotowanie ciepłego posiłku, bądź po ciężkim dniu chcesz poczuć rozkosz w buzi? Nasza pizzeria Ci to zagwarantuje! Dowozimy pizzę na terenie całego Wrocławia oraz do okolicznych miejscowości, jakimi są Iwiny, Zacharzyce, Radomierzyce, Żerniki Wrocławskie oraz pozostałe bliskie miejscowości.


Pizzę z naszych pizzerii zamówisz pod numerami telefonu:


518 765 339 (ul. Buforowa 113),

535 218 496 (ul. Krzycka 83c/1c).

Pizza Wrocław Oporów – spędź z nami wyjątkowy czas


We Wrocławiu znajduje się sporo wartych odwiedzenia restauracji, lecz pizzeria Koło Pieca to miejsce, które każdy powinien odwiedzić chociaż raz w swoim życiu (nigdy się nie zdarzyło – klienci zawsze do nas wracają).


W naszych restauracjach stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość obsługi oraz najwyższą jakość produktów. Do każdej przygotowanej pizzy nasi pracownicy wkładają swoje serce. Mieszkańcy osiedla Oporów mogą cieszyć się możliwością odwiedzenia tak wspaniałego miejsca na mapie Wrocławia.


Oporów Restauracja Koło Pieca – co nas wyróżnia?


Nasza restauracja Koło Pieca charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością obsługi klienta, najwyższą jakością składników, które sprowadzane są prosto z Włoch oraz przyjemną atmosferą w lokalach. Odwiedź nasz, a Twój dzień stanie się lepszy!


Dowozimy również do okolicznych osiedli oraz miejscowości:


Naszą pizzę dowozimy w różnorodne miejsca na mapie Wrocławia, jakimi są: Ołtaszyn, Wojszyce, Gaj, Jagodno, Iwiny, Radomierzyce, Bieńkowice, Brochów, Biestrzyków, Żerniki Wrocławskie, Grabiszyn, Oporów, Krzyki, Klecina.